Behind every brilliant project, there is a team of innovative professionals committed to turning an idea into a reality. That’s where you come in. Sensi Labs is a dynamic company looking for talented people prepared to challenge the status quo in IT.
Here’s what we offer our employees:

  • Engaging work creating innovative applications with the freedom to explore new solutions.

  • Access to the best tools and some of the top programmers in the world.

  • An exciting work environment with monthly social events and optional group outings.

  • Customised work contracts and perks like a discount fuel card, a multisport card, etc.

  • Coffee that actually tastes good.

Check out more career opportunities

Programista Java

Miejsce pracy:

Płock / Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Programista Java. Osoby na tym stanowisku, będą odpowiedzialne za:
Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
Implementację i rozwój systemów informatycznych
Testowanie wprowadzonych rozwiązań
Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
Wsparcie w etapach wdrożenia i utrzymania

Wymagania:

Dobra znajomość Java 8+ oraz Spring Framework
Dobra znajomość relacyjnych baz danych: MySQL/PostgreSQL
Dobra znajomość JavaScript
Dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

praca w międzynarodowej firmie IT
różnorodne, innowacyjne projekty
zespół liczący kilkunastu programistów
nowoczesne biuro
przestronne miejsce pracy, wygodne fotele
świetna kawa
dobrze wyposażona kuchnia
imprezy integracyjne
pakiety indywidualnej opieki medycznej

CV proszę wysyłać na adres: dorota.zurek@sensilabs.pl

Programista PHP

Sensi Labs – Software House z centralą w Warszawie i oddziałem w Płocku, poszukuje śmiałków programujących w PHP.

Wymagania:

Dobra znajomość programowania obiektowego PHP 7 i PHP 5
Dobra znajomość co najmniej jednego frameworka opartego na architekturze MVC (mile widziany Yii2)
Umiejętność pracy z ORM
Znajomość zagadnień związanych z REST API, SOAP API
Dobra znajomość HTML/CSS

Dodatkowym atutem będą:

Znajomość elasticsearch
Znajomość któregokolwiek z frameworków lub bibliotek React/Vue/Angular
Znajomość GraphQL
Znajomość wzorców projektowych i zasad pisania czystego kodu
Umiejętność pisania testów jednostkowych i akceptacyjnych
Znajomość technologii Docker i Vagrant

Oferujemy:

Nasza propozycja to:
praca w międzynarodowej firmie

Zadzwoń, umów się i odwiedź nas, zobacz na własne oczy, że do pracy można przychodzić z uśmiechem.